Apartament Nowalijka

Apartament Majówka

Apartament Majówka

Nowalijka jestsamodzielnym oraz klimatyzowanym apartamentem, w którym znajduje się sypialnia, aneks kuchenny, łazienka, korytarz i przestronny balkon. Apartament z przeznaczeniem jest dla 4 osób (2 łóżka dwuosobowe). Nowalijka jest dostępna dla gości przez cały rok. Apartament wyposażony jest w niezależne ogrzewanie, sterowane za pomocą piecyka gazowego.

Majówka jest samodzielnym oraz klimatyzowanym apartamentem, w którym znajduje się sypialnia, aneks kuchenny, łazienka, korytarz i przestronny balkon. Apartament jest z przeznaczeniem dla 4 osób (2 łóżka dwuosobowe), po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość dostawienia łóżeczka dla dziecka. Majówka jest dostępna dla gości przez cały rok. Apartament wyposażony jest w niezależne ogrzewanie, sterowane za pomocą piecyka gazowego.

330zł/doba w sezonie maj-wrzesień
280zł/doba poza sezonem

  • Internet WIFI 

  • Żelazko
  • Deska do prasowania

  • Odkurzacz
  • Mapy i przewodniki Roztocza

Pokój sypialniany

Wygodne łóżko małżeńskie, pościel, szafki nocne, komoda.

Aneks kuchenny

TV, komoda, kanapa rozkładana tworząca powierzchnię do spania dla dwóch osób, garderoba na okrycia wierzchnie.

Kuchnia

Przestronna i estetyczna zabudowa kuchenna, płyta indukcyjna, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka z zamrażalnikiem, zmywarka, naczynia, ekspres ciśnieniowy, garnki do gotowania, zastawa stołowa, sztućce, stół i krzesła.

Łazienka

Wygodna łazienka z kabiną prysznicową, ręczniki, pralka, suszarka do włosów.

Balkon

Meble wypoczynkowe/ogrodowe

Zawsze czysto

Wynajmując u nas apartament macie Państwo pewność, że pościel i ręczniki są zawsze starannie przygotowane – uprane i wyprasowane, a wszystkie pomieszczenia sprzątnięte z najwyższą starannością.

Zwierzyniec
ul. Miodowa 9

Zwierzyniec wraz z Roztoczem ma najwięcej dni słonecznych w Polsce. Obliczono, że słońce świeci tu ponad 100 dni w roku.